Allycom - Komplexné služby v oblasti ITAllycom - Komplexné služby v oblasti ITVáš IT partnerSpráva operačných systémov

Two men discussing in front od some Displays P-Line screen

Viete že, aby váš počítač pracoval ako má, nestačí iba nainštalovať Windows? Každý operačný systém potrebuje pravidelnú údržbu. Vďaka správnemu postupu a pravidelnej kontrole zabezpečíme, aby bol váš počítač bezpečný a pracoval optimálne, s ohľadom na jeho parametre. Poradíme Vám ako ho vylepšiť, správne používať a zabezpečiť proti neoprávnenému použitiu.

Vy chodíte na pravidelné kontroly k lekárovi. O pravidelné kontroly vášho počítača sa zase postaráme my.

Zabezpečujeme 24-hodinový monitoring, osobnú i diaľkovú správu a údržbu operačných systémov.

Môžete nám dôverovať! Sme špecialistami v obore nie len preto, že naša práca je pre nás koníčkom, ale aj preto, že sa neustále vzdelávame. Našim klientom sa vždy snažíme zabezpečiť služby na maximálnej možnej technickej úrovni s ohľadom na ich potreby, priania a finančné možnosti.

Prečo sa rozhodnúť pre externú dodávku služieb IT (outsourcing IT)?

  • Platíte len za to, čo reálne využijete.

  • Riešenie dostanete hneď a nemusíte ho nikde svojpomocne hľadať.

  • Za roky, čo pôsobíme, sme získali pohľad na rôzne pracovné prostredia a infraštruktúry. Vďaka tomu vám vieme odporučiť to, čo v praxi najviac pomáha a funguje. Zároveň s problémom, ktorý riešite, sme sa už pravdepodobne stretli a tým pádom vám vieme pomôcť takmer okamžite.

  • Nemáte k dispozícii iba jedného technika, ale získavate viacerých, pričom v prípade PN alebo dovolenky vás to nijako neobmedzí.

Zaujali sme vás? Nechajte si od nás vypracovať bezplatnú a nezáväznú analýzu vášho IT prostredia. Ste na pochybách a chcete viac informácií o tom, ako pracujeme? Nebojte sa nás kontaktovať, alebo sa na nás obráťte pomocou formuláru nižšie. My sa vám do pár hodín ozveme a ochotne vám zodpovieme všetky vaše otázky a pokúsime sa vám úprimne poradiť, či sú naše služby pre vás vhodné.

Pošlite nám váš kontakt, ozveme sa vám:

*
*

Kópiu správy dostanete e-mailom.

Zobraziť ďalšie možnosti