Allycom - Komplexné služby v oblasti ITAllycom - Komplexné služby v oblasti ITVáš IT partnerKeriohosting

Keriohosting je najjednoduchší spôsob, ako mať všetky svoje e-maily, kontakty, kalendáre, úlohy a poznámky vždy so sebou. Sú uložené na jednom mieste a zároveň synchronizované na všetky počítače a mobilné zariadenia. Nezáleží, kde sa zmeny vykonajú, automaticky sa aplikujú všade a bez zbytočnej námahy používateľa.

Prístup ku svojim dátam máte odkiaľkoľvek – aj cez webový prehliadač. Všetky dáta sú prístupné nielen v kancelárii alebo doma, ale aj na služobnej ceste. Navyše vždy bezpečne cez šifrované spojenie.

Spolupráca s kolegami bude odteraz jednoduchšia. Môžete s nimi zdieľať e-maily a kontakty, delegovať im úlohy alebo si prehliadať ich časovú dostupnosť. Vytvárať spoločné udalosti, rezervovať si miestnosť alebo služobné auto je samozrejmosťou.

Ukážka z www.keriohosting.sk

Zaujal vás Keriohosting a máte záujem o viac informácií? Prejdite na stránku Keriohostingu a zistite viac. Môžete nás taktiež kontaktovať, alebo nám pošlite váš kontakt pomocou formuláru nižšie a my vám Keriohosting vysvetlíme, zodpovieme na všetky vaše otázky a ukážeme vám jeho výhody.

Pošlite nám váš kontakt, ozveme sa vám:

*
*

Kópiu správy dostanete e-mailom.

Zobraziť ďalšie možnosti